Bize Katılın

KÜREMER üyeliği küresel kamu hukuku ie ilgilenen tüm Koç Üniversitesi öğetim üyelerine açıktır.

KÜREMER ziyaretçi araştırmacı-uygulamacı, doktora sonrası araştırmacı ve Koç Üniversitesi öğrenci araştırmacı başvuruları kabul eder.

KÜREMER ziyaretçi araştırmacı-uygulamacı programı

Yurtdışında ya da Türkiye’deki üniverstelerde çalışan öğretim üyeleri KÜREMER’e ziyaretçi aratırmacı olmak için başvurabilirler. KÜREMER, ziyaretçilerine 15 Haziran-15 Eylül ayları arasında kalacak yer, yemek kartı ve Koç Üniversitesi kütüphanesi ve sosyal imkanlarından yararlanma fırsatını sunmaktadır. Araştırmacıların KÜREMER’i ziyaret etmek istedikleri süre içinde küresel kamu hukuku alanında bir bir araştırma projesi üzerinde çalışmaları gerekmektedir. KÜREMER seyahat bileti masrafları ya da ziyaret süresince ziyaretçiye bir ücet ödememektedir. Bizi ziyaret etmek isterseniz kuremer@ku.edu.tr adresine özgeçmişiniz, başvuru amacınız ve araşturma programınız ile beraber her yıl 15 Şubat tarihine kadar bize başvurunuz. Ziyaretçi olmak için başvurmak kabul garantisi getirmemektedir.

KÜREMER Doktora Sonrası Programı

KÜREMER doktora sonrası araştırmalarına devam etmek isteyen ve Marie Curie ya da TÜBİTAK gibi doktora sonrası hibelerine başvurmayu planlayan araştırmacılara açıktır. KÜREMER’de doktora sonrası araştırma yapmak isterseniz özgeçmişiniz,araştırma öneriniz, iki örnek yayınınız ve akademik hedeflerinizi anlatan bir mektupla bize başvurabilirsiniz. Başvuru kabul garantisi getirmemektedir.

KÜREMER öğrenci araştırmacı programı

Küresel kamu hukuku araştırmalarına ilgi duyan Koç Üniverstesi öğrencileri KÜREMER’e öğrenci araştırmacı olmak için başvurabilirler.

Sosyal Medya